FINÁLE B DRUŽSTEV ŽACTVA V ČÁSLAVI SE STUPNĚMI VÍTĚZŮ

V sobotu 5. října 2024 se naši dva mladší žáci a dvě starší žákyně vydali v nepříznivém počasí do atletické Čáslavi.

Kryštof Hamer a Adam Blažek nastoupili spolu na 60 a 150 m. Kluci uspěli na trati 150m a oba si vytvořili osobní rekordy. Kryštof skončil na stříbrné pozici a Adam obsadil bronzový stupínek. Medaile předávala legendární atletka Jarmila Kratochvílová. Protože měli výsledky dohromady s chlapci, kteří soutěžili mimo soutěž a zamíchali s pořadím, Kryštof předčasně odjel a předávání se nezúčastnil, medaili mu však přivezl oddílový kolega Adam.

GRATULUJEME K MEDAILÍM A OSOBNÍM REKORDŮM!

Starší žákyně Ela Šlapáková a Terka Váchová nastoupily spolu v oštěpu a kouli. V oštěpu i kouli se tentokrát dařilo více, starší a zkušenější Ele. V oštěpu skončila ve finále čtvrtá. Terka za ní na šestém místě. V kouli byly obě opět ve finále. Ela skončila na šestém místě a Terka na místě osmém s osobním rekordem.